Termostat pro chlazení - silový modul BSLB4 HRRRRV

Termostat pro chlazení-silový modul TLB SL HRRRV
Termostat pro chlazení - silový modul BSLB4 HRRRRV
Nákup je povolen jen pro přihlášené uživatele.Přihlásit se|Registrujte se
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód4T-022-210PNSilový modul pro termostaty TLB30 a TLB55 , napájení 110..240V, 4x reléVýrobceAscon TecnologicZáruka2 roky
  • Slave výkonový modul obsahující napájení a výstupní relé
  • Připojuje se k řídící jednotce s displejem (TLB30 a TLB55) pomocí kabelu TLBCA
  • 4 výstupní relé
VýrobceAscon Tecnologic

Modely TLB 30 a TLB 55 (displej a řídící jednotka) a BSLB4 (napájenící modul a modul výstupů) jsou digitální přístroje řízené mikroprocesorem. Vhodné jsou pro chlazení s řízením teploty ON/OFF a s odtáváním pomocí topných tyčí nebo horkými parami (reverzací).
Řídící jednotky TLB30 a TLB50 jsou funkčně stejné, liší se jen mechanickými rozměry.
Přístroj má 4 releové výstupy, 2 vstupy pro PTC nebo NTC teplotní čidla a 2 konfigurovatelné digitální vstupy. Výstupy (modul BSLB4) se používají pro řízení kompresoru nebo pro zařízení řídící teplotu, pro řízení odtávání a ventilátoru výparníku. Lze je také použít jako alarm nebo jako pomocný výstup.
Dva vstupy PTC nebo NTC teplotních čidel (které mohou být nastaveny parametry) připojených k jednotce TLB30 nebo TLB55 slouží k měření prostorové teploty (Pr1) a teploty výparníku (Pr2). Digitální vstupy (DIG1, 2) mohou být naprogramovány na různé funkce - spuštění odtávání, výběr dvou nebo čtyř žádaných hodnot regulace, signalizaci externího alarmu, aktivaci nepřetržitého cyklu a aktivaci pomocného relé. Dále je přístroj vybaven alarmem a vypnutím regulace výstupů v případě příliš vysokého nebo nízkého napájecího napětí. Přístroj má velký dvoumístný displej (TLB30 - výška 31mm, TLB55 - výška 54 mm ) se třemi LED indikátory stavu. Programování parametrů je možné pomocí dotykového displeje nebo pomocí vzdálené klávesnice (TLBTA-není součástí dodávky), která je připojena k jednotce TLB30 (TLB55). Propojení silového modulu BSLB4 s jednotkou TLB se provádí kabelem (TLBCA) s RJ konektory.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY
Napájení 100..240 VAC ±10% 50/60 Hz
Spotřeba cca 4 VA
Výstupy 1x SPST-NO 16A / 250 VAC
1x SPST-NO 8A / 250 VAC
2x SPST-NO 5A / 250 VAC
Regulace teploty On / Off
Rozměry 90 x 65 mm, hl. 41 mm
Provozní podmínky 0 - 50 °C, < 95 % bez kondenzace
PopisTechnické parametryKe stažení
Výrobci a značky
Akceptujeme
Visa
MasterCard
PaySec
Tabulky náhrad
Partnerské stránky