Záznamník teploty Switrace IPMT8-D I-Plug PDF s displejem

Paměť 8.000 záznamů, měřicí rozsah -40...+65°C, automatické generování PDF, nastavitelné alarmy, displej pro zobrazení teploty a aktuálního stavu
Záznamník teploty Switrace IPMT8-D I-Plug PDF s displejem
Záznamník teploty Switrace IPMT8-D I-Plug PDF s displejem
Záznamník teploty Switrace IPMT8-D I-Plug PDF s displejem
Záznamník teploty Switrace IPMT8-D I-Plug PDF s displejem
Záznamník teploty Switrace IPMT8-D I-Plug PDF s displejem
Nákup je povolen jen pro přihlášené uživatele.Přihlásit se|Registrujte se
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kódswt-000-020PNPaměť 8.000 záznamů, měřicí rozsah -40..+65°C, automatické generování PDF, alarmy, displejVýrobceSwitraceZáruka2 roky
  • USB záznamník teploty s automatickým generováním protokolu PDF
  • Paměť na 8.000 záznamů o teplotě
  • Programovatelný interval měření a délka záznamu teploty
  • Uživatelsky nastavitelné alarmy při překročení teploty (dva pro vysokou teplotu, dva pro nízkou teplotu)
  • Displej zobrazující aktuální teplotu a stav záznamníku
manual_pdf/navody/ostatni/IPMT_IPMH_v11.pdf
prospekt_pdf/navody/ostatni/IPMT8-D-datasheet.pdf
VýrobceSwitrace
NapájeníBaterie
Určení přístrojeRuční
Měřená veličinaTeplota
Záznam měřené veličinyAno
Kalibrační protokolAno

USB datalogery Switrace řady iPlug vynikají svou robustností, spolehlivostí při zachování velmi konkurenceschopné ceny. Switrace IPlug IPMT8-D je určen pro opakované použití a lze uživatelsky nastavit  tak často, jak je potřeba, ačkoliv jeho cena odpovídá jednorázovým záznamníkům teploty, které lze použít pouze jedenkrát. Díky nové silné lithiové baterii je připraven k použití po dobu až 2 let. Zaznamenané údaje o teplotě iPlug dataloggeru lze vygenerovat jako soubor PDF nebo Excel a je možné je nahrát do webové aplikace výrobce, kde je možné k nim vzdáleně opakovaně přistupovat.

USB záznamníky teploty Switrace IPlug IPMT8-D jsou vybaveny displejem, který zobrazuje aktuální teplotu a aktuální stav záznamníku. Pokud je nastaveno, je možno využít až čtyřech teplotních alarmů (dva pro nízkou teplotu, dva pro vysokou teplotu), jejichž překročení je také okamžitě signalizováno.

Záznamníky Switrace IPlug IPMT8-D umožňují uložit až 8.000 záznamů o teplotě s intervalem nastavitelným od 10s do cca 60 minut. To odpovídá maximální době nepřetržitého měření od cca 3 do cca 330 dní. Při nastavování záznamníku pomocí aplikace výrobce je také možné uživatelsky odložit začátek záznamu teploty pro případy, kdy by okamžité měření zbytečně snižovalo maximální dobu nepřetržitého měření.

Software ovladače zařízení, který je potřeba pro spolupráci s operačním systémem Windows je z výroby již nainstalován na každém dataloggeru iPlug USB. Na stránkách výrobce je možné si bezplatně stáhnout aktuální verzi software pro nastavování záznamníků. K dispozici je také software, který umožňuje pouze čtení dat ze záznamníku, bez možnosti programování (typicky je tento software určen pro příjemce zásilky sledované pomocí záznamníků Switrace, aby si mohl ihned po rozbalení zásilky ověřit dodržení podmínek skladování při přepravě).

 

TECHNICKÉ PARAMETRY
Měřicí rozsah -40 ... +65 °C
Přesnost ± 0,3 °C
Rozlišení 0,0625 °C
Kapacita paměti 8.000 záznamů
Rozhraní / konektor USB 2.0
Krytí IP61
Rozměry 73 x 15 x 33 mm
Hmotnost 30 g
PopisTechnické parametryKe stažení
Výrobci a značky
Akceptujeme
Visa
MasterCard
PaySec
Tabulky náhrad
Partnerské stránky