IPL600D IoT gateway pro cloudové připojení 5 regulátorů

IPL600D IoT gateway ve formátu 4DIN a s napájením 24Vac pro intuitivní a rychlé připojení až tří ovladačů ke cloudu.
IPL600D IoT gateway pro cloudové připojení 5 regulátorů
IPL600D IoT gateway pro cloudové připojení 5 regulátorů
IPL600D IoT gateway pro cloudové připojení 5 regulátorů
IPL600D IoT gateway pro cloudové připojení 5 regulátorů
Nákup je povolen jen pro přihlášené uživatele.Přihlásit se|Registrujte se
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód2D-010-080PNFC.Da.Ma monitoring max. 3 míst, X0DZF0090003-S01VýrobceDixell

Cloudové řešení pro Ho.Re.Ca., zmrzlinárny a cukrárny, čerpací stanice, prodejny farmářských potravin a malé obchody

Demo verze k vyzkoušení ZDE (přihlášení: xweb@logitron.cz, Praha2000)

Řešení Food Service Data Management Cloud (FS.Da.Ma.), které zahrnuje portál i bránu Wi-Fi, bylo vyvinuto pro trh potravinářských služeb se zvláštním zřetelem na aplikace pro prodejny Ho.Re.Ca., zmrzliny a pečiva, farmářské prodejny potravin, čerpací stanice, řeznictví a malé prodejny potravin. FS.Da.Ma. zahrnuje různé služby pro optimalizaci uchovávání potravin pro potravinářský průmysl, jako je shromažďování a ukládání potřebných dat pro vyhodnocování HACCP a také upozornění na alarmy připojených chladicích skříní. Dálkové ovládání umožňuje provádět úkony na každé jednotlivé skříni pokaždé, když je třeba provést údržbu nebo změnu parametrů, což zaručuje rychlou reakci vysoce kvalifikovaného personálu.

FS.Da.Ma. používá bránu Wi-Fi (nazvanou IoT Gateway) pro připojení zařízení Emerson kompatibilních s portálem. Funkce "Zero Touch Configuration" zjednodušuje instalační operace i pro uživatele bez specifických technických znalostí. Systém je zcela automaticky konfigurovatelný: jakmile je kompatibilní zařízení Emerson připojeno k bráně Wi- Fi, bude automaticky přiřazeno k uživatelskému účtu; všechny potřebné informace o zařízení budou k dispozici přímo v mobilním telefonu, tabletu nebo počítači. Integrita a bezpečnost systému FS.Da.Ma. je nepřetržitě monitorována a garantována týmem kybernetické bezpečnosti společnosti Emerson.

1. Hlavní aplikace

Řešení Food Service Data Management Cloud je určeno pro trh stravovacích služeb a je ideálním řešením pro Ho.Re.Ca, zmrzlinárny a cukrárny, prodejny farmářských potravin, čerpací stanice, řeznictví a malé prodejny potravin.

FS.Da.Ma byl vyvinut tak, aby jej mohl používat každý uživatel, od majitele obchodu až po servisní pracovníky. Každý uživatel má přístup k potřebným službám a informacím zaměřeným na optimalizaci úkolů.

2. Kompletní řešení

Kompletní řešení se skládá z cloudového portálu, brány IoT a řídicích jednotek instalovaných přímo na jednotkách v terénu. Společnost Emerson nabízí systém řízení, který je zcela integrovaný a vysoce flexibilní a dokonale se přizpůsobuje potřebám jakéhokoli typu uživatelů.

3. Hlavní funkce

3.1 Zobrazení dat online za méně než 10 minut

Díky automatickému propojení ovladačů s cloudem je nyní vaše instalace snadno přístupná během několika minut, ať jste kdekoli.

  • Rychlé a intuitivní propojení brány s účtem uživatele v cloudu pomocí několika jednoduchých kroků;
  • Rychlé připojení brány k přístupovému bodu;
  • Přístup "Zero Touch Configuration" umožňuje automatické připojení elektronických ovladačů (kompatibilních s produkty Emerson a připojených k bráně IoT) ke cloudovému portálu. Uživatel nemusí vytvářet ani ověřovat žádnou specifickou konfiguraci předtím, než se mu zobrazí aplikace a příslušné údaje o alarmech na portálu Cloud.

3.2 Dálkové ovládání

Rychlý a snadný přístup ke všem potřebným informacím díky dálkovému ovládání a jednoduché interakci s jednotlivými jednotkami v terénu; prostřednictvím moderního a snadno použitelného rozhraní lze na dálku upravovat všechny parametry.

3.3 Grafy

Je možné zobrazit grafy trendů proměnných připojeného zařízení. Na obrazovce lze zvolit interval od několika hodin až po 3 měsíce. Kromě toho lze v jednom grafu porovnávat analogové i digitální proměnné a lépe tak analyzovat provoz.

3.4 Optimální konzervace

FS.Da.Ma. umožňuje ukládat data po dobu 1 roku pro každé připojené zařízení (teplota, alarmy a další), což zajišťuje soulad se všemi mezinárodními předpisy o bezpečnosti potravin (normy HACCP). Po dobu platnosti licence lze všechna data připojených zařízení exportovat v elektronickém formátu k nahlédnutí nebo k uložení.

3.5 Upozornění na alarmy

Je možné nastavit jednu nebo více e-mailových adres pro oznámení nebo alarmy. Alarmy jsou spravovány v reálném čase. Dále je možné nastavit 2 virtuální alarmy na každou bránu IoT; jedná se o kontrolní podmínky, které nejsou spravovány připojeným zařízením a jsou sledovány přímo z logiky Cloud FS.Da.Ma. Příkladem je špatné spojení mezi řídicí jednotkou a Cloudem (alarm s názvem "No Link").

3.6 Více uživatelů

Chcete-li získat přístup k portálu Cloud FS.Da.Ma., vytvořte si účet (e-mail a heslo). Po ověření systému může uživatel začít využívat všechny služby zahrnuté v licenci. Prostor a služby, které má uživatel k dispozici, jsou definovány jako "předplatné uživatele".

Logika "více uživatelů" umožňuje povolit/zakázat nebo přidat/odebrat uživatele ze stávajícího předplatného. Tímto způsobem je možné upravit počet uživatelů, kteří mohou komunikovat s připojeným zařízením, a povolit více uživatelů jako "Owner", což znamená vlastníka speciálních oprávnění pro čtení a zápis na připojených zařízeních.

3.7 Kybernetická bezpečnost

FS.Da.Ma. je nepřetržitě monitorována s cílem zabránit případným výpadkům způsobeným kybernetickými hrozbami.

3.8 Optimalizovaná vizualizace pro mobilní zařízení (mobilní telefony a tablety)

Stránky portálu vytvořené pomocí responzivní technologie poskytují vynikající zobrazení informací nezávisle na typu použitého zařízení (správný rozměr obrázku, textu a umístění objektu).

4. Cloudový portál

V nových i stávajících obchodech lze pomocí jednoduché instalace brány IoT připojit řídicí jednotky online ke cloudovému portálu. Po připojení jsou data načtena z majetku a přenesena přes síť Wi-Fi, což umožňuje zákazníkovi využívat předem definované služby podle jeho potřeb. Uživatelé mohou pomocí standardního prohlížeče přistupovat k portálu a stahovat zprávy HACCP nebo měnit nastavení chlazení. Bezpečnost je zaručena pomocí správy účtů a profilů zaručujících přístup k datům (kritickým parametrům) pro správného odborníka na chlazení. Níže jsou uvedeny některé z hlavních obrazovek portálu.

4.1 Měřič výkonu a stavu připojených zařízení

Na jedné obrazovce se přehledně zobrazuje více druhů informací o instalaci, a to i v různých barvách, například počet připojených bran a řadičů a stav sítě (upozornění na vypnuté spojení). Okamžitě jsou odesílána upozornění na alarmy, aby se zabránilo plýtvání potravinami a energií.

4.2 Údaje o lokalitě

Pro každou instalovanou skříň a řídicí jednotku je k dispozici přehled se všemi údaji a různými grafy.

4.3 Interaktivní mapa

Pečlivá analýza geografických dat pomáhá udržet místa a zařízení pod kontrolou.

4.4 Správa mapy parametrů

Úplnou mapu parametrů lze automaticky stáhnout a vytvořit soubor kompatibilní s programem Wizmate, který lze sdílet se službou nebo jinými osobami. Tímto způsobem bude možné v závislosti na potřebách upravit jeden nebo více parametrů prostřednictvím jednoduchého filtru pro vyhledávání parametrů (štítek) nebo upravit všechny parametry související s určitou skupinou (například Odmrazování).

4.5 Funkce

FUNKCEPOPIS
Druh cloudové služby SaaS (software jako služba)
Doba platnosti a typ licencí "Licence na používání cloudových služeb. Jedna licence na bránu IoT. PROMO: 2 roky cloudových služeb v ceně CLOUD: roční nebo víceletý s platbou předem, služby v závislosti na nabídce"
Dostupnost dat Vždy během platného licenčního období. Data jsou k dispozici 1 měsíc po vypršení platnosti licence. V případě neprodloužení licence budou všechna data po 1 měsíci smazána.
Počet sledovaných proměnných V závislosti na elektronické řídicí jednotce
Počet monitorovaných alarmů V závislosti na elektronické řídicí jednotce
Počet virtuálních alarmů 20 denně na bránu IoT
Počet upozornění na poplach e-mailem 2 na zařízení
Maximální počet uživatelů 5 na bránu IoT

5. Brána IoT

Brána IoT IPL600D která je k dispozici ve formátu 4DIN a s napájením 24 Vac, umožňuje intuitivní a rychlé připojení řídicí sítě ke cloudu.

5.1 Rozměry

VýrobceDixell
Napájení230 Vac
Určení přístrojeK vestavbě
Záznam měřené veličinyAno
Sběrnice pro komunikaciRS485
..
TECHNICKÉ PARAMETRY
Krytí Samozhášecí PC/PC+ABS
Rozměry Modul 4 DIN 70x135 mm s konektory samec a samice; hloubka 60 mm
Montáž DIN RAIL v omega (3) din liště (EN 50022, DIN 43880)
Stupeň krytí IP10
Napájení 24Vac +10/-15%, 50/60Hz; 20 až 36Vdc
Kategorie přepětí II
Jmenovitý výkon 30VA (Vac), 25W (Vdc)
Jmenovité impulzní napětí 2500 V
Třída softwaru A
Koncové bloky Zásuvné svorkovnice, průřez vodiče 0,5 až 2,5 mm2; maximální utahovací síla: 0,3 N/m pro rozteč 3,5 mm, 0,4 N/m pro rozteč 5,0 mm
Typ činnosti 1
Stupeň znečištění 2, nekondenzující vlhkost
Okolní provozní teplota a vlhkost -10T50°C; 20-85 rH% (nekondenzující vlhkost)
Přepravní a skladovací teplota -20T85°C; 20-85 rH% (nekondenzující vlhkost)
Odolnost proti teplu UL 94 V-0
Účel ovládání Provozní ovládání
Konstrukce ovládání Zapuštěné ovládání, určené k použití v zařízení třídy I nebo II
PopisTechnické parametryKe stažení
Výrobci a značky
Akceptujeme
Visa
MasterCard
PaySec
Tabulky náhrad
Partnerské stránky