Novinky

XWEB500B PRO nahrazuje předchozí XWEB500 EVO

Vážení zákazníci, XWEB500B PRO

nová řada XWEB PRO, která postupně nahrazuje řadu EVO, byla uvedena na trh téměř před dvěma lety. Prvním krokem byla konverze všech modelů na lištu DIN. Nyní, když byl tento krok úspěšně realizován, jsou i stolní/nástěnné modely XWEB500 EVO konvertovány na XWEB500B PRO. Srovnání těchto zařízení naleznete níže. Změní se také barva zařízení z bílé na černou.

Co zůstává stejné?

  • Software má stejné rozhraní a stejné nabídky, takže ze strany uživatele / instalatéra není nutná žádná změna
  • Všechny funkce známé ze systému XWEB EVO zůstávají v systému XWEB PRO beze změny
  • Všechny knihovny (např. pro ECP202, A1000 atd.) jsou kompatibilní
  • Zálohy vytvořené v systému XWEB EVO lze nahrát do systému XWEB PRO

Co je nového?

  • Všechny modely XWEB PRO mají nový výkonný hardware. To umožňuje mnohem plynulejší provoz softwaru XWEB
  • Pro XWEB PRO je k dispozici volitelné příslušenství NANO WLAN dongle. Díky němu lze XWEB PRO integrovat do místní sítě prostřednictvím WLAN
  • Některé modely XWEB PRO mají 2 nebo 4 sběrnicová rozhraní (připojení RS485)
  • Díky novému řízení dotazování dat lze dočasně zkrátit intervaly sběru dat na 1 sekundu (pro odstraňování problémů, analýzy, uvedení do provozu)

Předobjednávejte zde


03/2024 XWEB online demo

Vyzkoušejte si funkčnost a uživatelské rozhraní aplikace XWEB 1.8 bez nutnosti půjčování si hardware a nastavování. Stačí jen přejít na stránku s demo verzí a můžete okamžitě začít zkoušet různé funkce a možnosti.

xweb.logitron.cz - uživatelské jméno: Admin, heslo: Admin (obojí s velkým A)

Můžete tak rychle zjistit, zda je daná aplikace vhodná pro vaše potřeby a jestli splňuje vaše očekávání. Tato možnost je ideální pro ty, kteří chtějí získat lepší představu o tom, jak by daná aplikace mohla fungovat v jejich reálném pracovním prostředí.


06/2023 COPELAND

1. června 2023 byla oznámena akvizice většinového podílu v podniku Emerson's Climate Technologies společností Blackstone. Copeland je nyní nová, samostatná společnost zaměřená mimo jiné na poskytování udržitelných řešení pro celosvětové potřeby řízení chlazení.

Tímto Vás informujeme o změně názvu značky DIXELL. Značka DIXELL bude v budoucnu nahrazena značkou Copeland. Jinak všechna označení a obsah zůstanou stejné.


04/2023 FREE COOLING

Energeticky úsporné chlazení je možné pomocí techniky volného chlazení a diferenčního regulátoru teploty. Jako za letních večerů, kdy se otevírají okna domu, aby dovnitř vstoupil chlad.

Řešení používaných v komerční a průmyslové oblasti je mnoho a využívají výměnu tepla nejen mezi vzduchem, ale také mezi kapalinami. Tato technika se používá v mnoha oblastech, jako jsou centra pro zpracování dat, komerční struktury, tělocvičny a tak dále. Stále více se rozšiřuje i v civilním sektoru díky relativně jednoduché technice, nenáročnosti na údržbu a značným úsporám energie.

Pro řízení teploty systému pomocí techniky volného chlazení je nezbytný regulátor schopný měřit vnitřní a vnější teplotu. Na základě teplotního rozdílu s venkovním prostředím pak může regulátor aktivovat výměnný systém (např. mechanické větrání) ke snížení vnitřní teploty.

Regulátory Ascon Tecnologic Y39D, W09D a K31D lze nakonfigurovat tak, aby měřily dvě teploty (interní a externí) a jeden nebo více výstupů, pomocí kterých lze ovládat akční členy.

Pokud je vnější teplota nižší než vnitřní, tj. je teplotní rozdíl větší než naprogramovaná žádaná hodnota, přístroj aktivuje regulační výstup, který povelem ventilátoru (nebo klapky nebo ventilátoru + klapky) ochladí vnitřní prostředí. Zatímco ventilátor běží, teplota měřená sondou umístěnou uvnitř bude mít tendenci klesat. Když je dosaženo rozdílu stanoveného žádanou hodnotou, výstup se vypne a výměna vzduchu se zastaví.

Prostřednictvím prahových hodnot alarmu je také možné provádět jakoukoli akci v systému, jako je například přerušení regulačního výstupu, pokud je venkovní teplota příliš nízká, nebo povolení diferenciální regulace pouze v rámci nastaveného teplotního pásma nebo jiné možné kombinace.

Model K31D také umožňuje diferenciální řízení typu PID a může být také vybaven analogovými výstupy 0/4 … 20 mA nebo 0/2 … 10 V.

Závěrem lze říci, že diferenční regulátory teploty vám umožňují řídit ekologické, energeticky úsporné a na údržbu nenáročné chladicí systémy využitím techniky volného chlazení. Pro nabídku napište na info@logitron.cz


02/2023

Nově výrobce Dixell nabízí elektronické nástěnné regulátory pro chladírny řady XER.

XER jsou kombinací regulátoru a elektrického rozvaděče pro optimalizované řízení chladírenských místností. Jsou navrženy pro všechny aplikace ve světě maloobchodu a potravinářských služeb. Tato nová generace regulátorů je vhodná pro každý druh chlazených místnosti, bez ohledu na výkon nebo rozměry. Výkonná hardwarová platforma, režim snadné instalace a intuitivní konfigurace nejlépe vyhovuje všem potřebám instalačních a servisních pracovníků. Flexibilita a bezpečnost jsou zajištěny volbou osazení jističe nebou proudového chrániče do základního modelu. Vhodná je proto jako alternativa nástěnným regulátorů PEGO - ECP200 / 202.


11/2022

Požadavky na validaci mycích a dezinfekčních procesů - DIN 58341. Komentář k zavedení tété Evropské normy v Německu, od výrobce záznamníků teploty tlaku EBRO, je ZDE


11/2022

Opět v prodeji tester kvality oleje FOM 330, slouží k rychlému a spolehlivému přímému měření kvality fritovacího potravinářského oleje.


10/2022 DaMa

Jednoduché cloudové řešení pro regulátory Dixell s označením DaMa (Data Management). Řešení obsahuje Wi-Fi bránu, ke které se jednoduše připojí 3 nebo 5 regulátorů. Navrženo je především pro menší aplikace HoReCa, prodej zmrzliny a pečiva, farmářské obchody, benzínové stanice, řeznictví a malé obchody s potravinami. Optimalizované uchovávání potravin je zajištěno sběrem dat a jejich ukládání pro vyhodnocení HACCP a dále zasíláním alarmových stavů připojených zařízení. Dálkové ovládání umožňuje zásah do každé připojené vitríny, skříně a boxu vždy, když je nutná údržba nebo rychlá změna parametrů. To zaručuje rychlou reakci vysoce kvalifikovaného personálu.

Demo verze k vyzkoušení ZDE (přihlášení: xweb@logitron.cz, Praha2000)


8/2022

Nová řada frekvenčních měničů Commander S100 od společnosti Control Techniques nabízí nově programování pomocí aplikace v mobilním telefonu a NFC technologií. Rozsah 0,18 - 4 kW a jednofázové nebo třífázové napájení.


6/2022

Výrobce Pixsys doplnil řadu univerzálních PID regulátorů s možností programování pomocí mobilního telefonu technologií NFC.] Nově je v nabídce regulátor ATR444 s rozměry 48x96 mm. Doplňuje tím rozměrově ATR144 (32x74 mm) a ATR244 (48x48 mm)


05/2022 AKCE

Kalibrovaný teploměr Ebro TFN 520 + vpichové čidlo pro široké použití - 5.390,- Kč bez DPH (cena platná do vyprodání zásob).

Více informací ZDE


01/2022

Ukončena výroba monitorovacích jednotek XWEB EVO. Nahrazena novou řadou XWEB PRO.

Popis a specifikace v katalogovém listu XWEB PRO.


11/2021

K dispozici nová aktualizace pro všechny jednotky XWEB 300 - XWEB 500 EVO, verze 5.7.1, ke stažení ZDE

Zvyšuje rychlost odezvy příkazů, zobrazení změny stavů a aktuálních měřených hodnot. Zároveň zlepšuje bezpečnost uživatelů.


10/2020

Rozšiřujeme nabídku o superkapacitor pro zálohování krokových expanzních ventilů a jejich regulátorů. Zálohovací modul Dixell XEC při výpadku umožňuje uzavřít EEV, aby nedocházelo k nechtěným stavům, kdy elektronický expanzní ventil zůstává otevřen.


5/2019

Zařazujeme do naší nabídky odolné záznamníky ebro EBI 12, která nahrazuje předchozí řadu ebro EBI 10 a EBI 100. Nová řada záznamníků byla vyvinuta za účelem vylepšení provozních vlastností těchto odolných datalogerů a rozšíření možností při výběru vhodného záznamníku. Nově jsou k dispozici verze umožňující měření elektrické vodivosti mycí vody nebo verze pro připojení výměnných externích teplotních sond. Samozřejmostí je měření a záznam teplot, relativní vlhkosti, tlaku, tak jako u předchozích modelů odolných záznamníků. K dispozici jsou také výhodné sety záznamníků a příslušenství, sestavené podle způsobu využití.


11/2018

ebro - výrobce měřicí techniky vydal nové katalogy, které je možno stáhnout i z našich stránek. K dispozici je nový Katalog měřicí techniky a Katalog profesionálních záznamníků.


10/2018

Pro regulaci různých průběžných pekařských pecí, chladících tunelů, etiketovacích a balících strojů nabízíme regulátory Ascon Tecnologic Kube řady 7. Ascon Tecnologic KR7 Tyto regulátory kromě přesné regulace teploty nabízejí možnost řízení rychlosti dopravníkového pásu pro posun nebo otáčení produktů. K dispozici je několik různě vybavených variant v různých provedeních: KR7, KM7, KX7 a verzi na DIN lištu KRD7


8/2018

Ebro - výrobce kalibrovaných měřicích přístrojů, začal nabízet kombinovaný vpichový a infračervený teploměr, vhodný zejména pro potravinářský průmysl. Ebro TLC 750 Jedná se o náhradu již staršího modelu TLC 730 modelem TLC 750. Ebro TLC 750 nabízí vyšší přesnost, podsvětlený displej a další vylepšení.


5/2018

Od této chvíle začínáme nabízet možnost připojit k monitorovacím systémům Dixell Xweb evo i zařízení jiných výrobců. Nabízíme možnost naprogramování knihovny potřebné pro překlad komunikace po Modbus sběrnici. Díky tomu je možné do dohledového a monitorovacího systému Dixell Xweb doplnit Vaši stávající technologii, která doposud nemohla být vzdáleně monitorována a řízena.

dixell xweb - modbus rozšíření Bližší informace Vám sdělí Ing. Mihulka na tel: 296 150 065


3/2018

Rozšiřujeme nabídku servisního vybavení pro naše zákazníky z oboru servisu chlazení. Nově nabízíme plnící rozvaděč pro servis chladících okruhů s elektronickými tlakoměry.

Plnící soustava Vybírat můžete zde


2/2018

Rozšiřujeme nabídku převodníků signálů z teplotních čidel na normalizovaný lineární proudový signál 4...20mA o převodník Ascon Tecnologic ATT1. Ascon Tecnologic ATT1 Tyto převodníky jsou nezbytností např. při potřebě vedení informace o teplotě na větší vzdálenosti, nebo v provozech s velkým elektromagnetickým rušením. Převodník je možné instalovat do hlavic teplotních jímek DIN/B. Nastavit převodník je možné pomocí mobilního telefonu s NFC (RFid) nebo pomocí programátoru Ascon Tecnologic AFC1.


1/2018

Nově nabízíme záznamníky teploty a relativní vlhkosti vzduchu značky Switrace. Tyto dataloggery, jež jsou vyráběny ve Švýcarsku, nabízejí nekompromisní kvalitu, za velice nízkou a konkurenceschopnou cenu. Produal Jejich použití je přitom tak jednoduché: stačí vložit do USB portu počítače a sami vygenerují PDF se záznamy a grafem zaznamenaných teplot, případně vlhkosti. Samozřejmostí je i verze splňující FDA 21 CFR part 11.

Vybírat můžete zde


1/2018

Od nového roku jsme se stali distributory finského výrobce automatizační techniky a TZB staveb, společnosti Produal. Produal Věříme, že si jejich výrobky oblíbíte pro jejich kvalitu a výhodnou cenu. Neváhejte nás kontaktovat...


12/2017

Nově začínáme nabízet inteligentní průmyslové regulátory Pixsys ATR244 které vynikají množstvím nadstandardních funkcí a vlastností, které je řadí mezi špičku. Pixsys ATR244 Jmenovat lze například vysoce přesný 16bitový převodník na analogovém univerzálním vstupu, množství podporovaných funkcí včetně logiky řízení servopohonů a v neposlední řadě také rychlé a efektivní programování pomocí chytrého mobilního telefonu a NFC.


11/2017

Čerstvě zařazujeme do nabídky panelové termostaty firmy Ascon Tecnologic pro chladící zařízení.

Tecnologic E30 Model Ascon Tecnologic E30 je vyjímečný svou nízkou zástavbovou hloubkou, jen 34mm.

Model Ascon Tecnologic E33 zaujme možností nastavení regulace s neutrální zónou s oddělenými žádanými hodnotami pro chlazení a topení.


9/2017

Nabízíme anemometr - přístroj pro měření rychlosti proudění vzduchu a objemového průtoku. testo 410i Umožňuje měřit objemový průtok několika anemostatů pro účely regulace. Nezbytnost při regulaci a uvádění vzduchotechniky do provozu.

Podrobnosti naleznete ZDE


7/2017

Nabízíme záznamník teploty určený pro zástavbu do nákladních a dodávkových automobilů přepravujících zboží, u kterého je zapotřebí kontrolovat a případně dokládat přepravní teplotu. Typicky to jsou potraviny, léčiva, teplotně senzitivní materiály, živá zvířata, květiny atp.

Podrobnosti naleznete ZDE


6/2017

Rozšiřujeme nabídku záznamníků teploty o miniaturní levný datalogger teploty pro kontrolu přepravního řetězce. chladírenská automatická váha Záznamník velikosti kreditní karty a ceny několika málo stokorun Vám umožní kontrolovat teplotně citlivé zboží po celou dobu přepravy. Pro stažení dat ze záznamníku Vám stačí chytrý mobilní telefon s technologií NFC.

Podrobnosti naleznete ZDE


5/2017

Do našeho sortimentu jsme zahrnuli a naskladnili váhu na chladivo, vybavenou elmag. ventilem a dálkovým ovládáním. chladírenská automatická váha Tato váha umožňuje automaticky plnit chladírenské okruhy přesným množstvím chladiva. Podrobnosti naleznete ZDE.


4/2017

Nabízíme specifické vybavení do chladících a mrazících prostor, jako je úsporné LED osvětlení, pracující i při -30°C nebo alarmový box pro nahlášení osoby uvězněné v chlazených / mrazících prostorech. Alarm box pro hlášení uvězněné osoby Vybírat můžete v TÉTO kategorii.


3/2017

Rozšiřujeme nabídku regulátorů určených pro řízení chillerů a tepelných čerpadel s jedním až dvěma kompresory. Řízení a regulace tepelných čerpadel a chillerů Tyto pokročilé regulátory, vhodné pro výrobce tepelných čerpadel a chillerů, umožňují komplexní řízení celých chladírenských okruhů, včetně navázaných komponent jako jsou ventilátory, čerpadla, ventily atd. Celý sortiment těchto regulátorů najdete ZDE.


2/2017

Zařazujeme do naší nabídky jednu z nejlevnějších termokamer na našem trhu Ebro TIC 100. Termokamera Ebro TIC 100 I přes její nízkou cenu překvapí svými technickými parametry, robustností a použitelností. Bližší informace o termokameře naleznete ZDE.


2/2017

V současné době dochází k útlumu dodávek regulátorů Ascon Tecnologic řady TLK31, TLK32, TLK35, TLK38, TLK39, TLK41, TLK42, TLK48 a TLK49. Ascon Tecnologic Kube serie Tyto starší řady regulátorů jsou nahrazeny novou řadou KUBE, která nabízí nové technologie, menší rozměry, novou funkcionalitu a odráží požadavky zákazníků na tyto oblíbené průmyslové regulátory. Dobrou zprávou určitě je zachování původní nebo i nižší cenové hladiny oproti původním řadám TLK.


1/2017

Zařazujeme do nabídky další z řady přístrojů Selpro VTS pro regulaci otáček třífázových ventilátorů kondenzátorů, čerpadel nebo jiných motorů. 3F regulátory otáček ventilátorů Nyní je nabízíme ve výkonovém rozsahu do 12kVA. V přímém srovnání s frekvenčními měniči nabízejí rychlejší a jednodušší zástavbu, vyšší krytí (IP55) a v neposlední řadě také významně nižší cenu.

Vybírat můžete ZDE.


12/2016

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků, šťastný Nový rok a mnoho úspěchů v nadcházejícím roce 2017. vánoce

Tým společnosti Logitron s.r.o.


10/2016

Zařazujeme do sortimentu nový tester kvality fritovacího oleje, ebro FOM 330.

ebro FOM 330 Tento přístroj je předurčen pro použití kontrolními orgány státní potravinářské, hygienické a veterinární správy, stejně jako společnostmi nabízejícími rychlé občerstvení, kterým záleží na kvalitě jejích produktů a zdraví jejích zákazníků.

Tento tester kvality fritovacího oleje je vyráběn ve dvou variantách: jednotlačítkové pro opravdu snadnou a rychlou obsluhu a čtyřtlačítkové pro plnou kontrolu nad výsledky měření.


8/2016

Nepřehlédněte naši akční nabídku regulátoru chladících zařízení se třemi výstupními relé, Dixell XR50CX, za extrémně nízkou cenu jen 790,-Kč bez DPH.

Dixell XR50CX Regulátor naleznete ZDE.


8/2016

Začínáme oficiálně nabízet modernizované monitorovací systémy řady Dixell XWEB EVO. Tyto nové systémy nabízejí zcela přepracované uživatelské rozhraní, které minimalizuje potřebu využívání technologie Java a maximalizuje intuitivnost a snadnost použití. Námi dodávané monitorovací systémy jsou plně lokalizované do českého jazyka.

Rozhraní Dixell XWEB EVO Vybírat můžete ZDE.


8/2016

Pro zákazníky, kteří hledají řešení současného záznamu průběhů teploty a relativní vzdušné vlhkosti, nově nabízíme dataloggery ebro EBI 300 TH a ebro EBI 310 TH. Tyto záznamníky se od sebe odlišují použitou technologií a tím pádem i výslednou přesností měření. Nezanedbatelnou výhodou těchto dataloggerů je možnost výměny externí sondy a bohaté možnosti výběru externích sond a příslušenství.

ebro EBI 300 TH naleznete ZDE

ebro EBI 310 TH naleznete ZDE


6/2016

Rozšiřujeme náš sortiment o frekvenční měniče firmy Control Techniques, která patří do koncernu Emerson. Jednoznačnou výhodou těchto frekvenčních měničů je, kromě atraktivní ceny, přímá možnost využití interního PID regulátoru pro jednoduché aplikace řízení otáček ventilátorů, čerpadel a kompresorů bez nutnosti použití dalšího regulátoru.

Vybírat můžete ZDE


5/2016

Nově zařazujeme do nabídky produkty pro monitorování koncentrace CO2 v kancelářích, učebnách, fitness centrech a dalších prostorech.

Vybírat můžete ZDE


4/2016

Rozšiřujeme nabídku o další tlaková čidla v měřících rozsazích vhodných pro chladírenské okruhy, zpracování plastů a další průmyslová odvětví. Vybírat můžete z několika desítek typů, s normalizovanými výstupními signály 0-10V, 4-20mA nebo 0-5V.

Vybírat můžete ZDE


3/2016

Zařazujeme do nabídky nový regulátor chladících zařízení ve formátu Wing (185 x 38 mm) s novým designem. Jeho předností je 6 konfigurovatelných výstupů, bílý elegantní displej a sanitovatelný čelní panel se Soft-touch klávesnicí.

Podrobnosti o regulátoru nalezneze ZDE


2/2016

Nabídka chladírenských regulátorů Dixell řady Prime CH se neustále rozšiřuje. Kromě již zmíněných modelů XR20CH a XR60CH jsme naskladnili i modely XR30CH a XR70CH. Tyto modely jsou dostupné s různými barvami displejů, aby pokryly různé designové nároky výrobců chladících zařízení.


1/2016

Výrazně rozšiřujeme naši nabídku průmyslových bezdotykových IR snímačů teploty (pyrometrů).

Celou naši nabídku pyrometrů naleznete ZDE


12/2015

Nově nabízíme vysoce přesný vícekanálový laboratorní záznamník teplot Ebro EBI 40. Je dostupný ve dvou variantách: pro 6 a 12 teplotních čidel TcK se SMP konektorem.

Podrobnosti o záznamnících Ebro EBI 40 jsou ZDE


11/2015

Rozšiřujeme naši nabídku o měřící transformátory s integrovaným převodníkem na normovaný analogový signál (0...10V, 4...20mA) nebo na RS485.

Podrobnosti o těchto převodnících jsou ZDE


10/2015

Nově jsme do nabídky zařadili převodníky teploty a analogových napěťových signálů na normovaný proudový signál 4...20mA. Tyto převodníky jsou výjimečné svou přesností až 1µA. Nabízíme varianty určené pro montáž do DIN/B hlavic teplotních jímek nebo na DIN lištu.

Podrobnosti o těchto převodnících najdete ZDE


9/2015

Rozšiřujeme naši nabídku o novou řadu ručních elektronických refraktometrů, určených pro laboratoře a jiná měřící stanoviště průmyslových podniků. Tato řada obsahuje 24 přístrojů pro měření nejrůznějších veličin.

Celá nabídka refraktometrů je ZDE


05/2015

Nové modely regulátorů Dixell jsou již v prodeji. Konkrétně se jedná o modely Dixell XR20CH, XR60CH.

Podrobnosti o Dixell XR20CH ZDE

Podrobnosti o Dixell XR60CH ZDE


3/2015

Dodavatel Dixell nově nabízí teplotní sondy produktu NTC/PT1000. Sondy teploty produktu NGPOP a PMGPOP umožňují simulovat a zobrazovat teplotu zboží a řídit teplotní alarmy v závislosti na teplotě blízké výrobku, nikoliv v závislosti na teplotě okolního vzduchu. Díky magnetu jsou tyto sondy jsou zvláště vhodné pro použití na kovové police nebo stěny.

Podrobnosti ZDE


01/2015

Nabízíme nově detektory úniku chladiva MURCO. Detektory slouží ke zjišťování úniku chladiva dle nařízení EU č. 517/2014 o F-plynech. Systém může fungovat samostatně (výstupem z detektoru je kontakt a nebo analogový signál) a nebo lze detektor přímo připojit do monitorovacího systému Dixell - XWEB.


04/2014

ke stažení nový katalog měřící techniky -EBRO-


06/2013

Nová generace elektronických regulátorů pro jednoduché kondenzační jednotky XC10CX a XC30CX. Mohou přímo ovládat kompresor a až dva ventilátory (XC30CX).

Je možné ovládat teplotu / tlak ze sacího a výtlačného potrubí pomocí dvou konfigurovatelných analogových vstupů (tlakové sondy nebo vstupu pro NTC sondu. Digitální vstupy jsou používány pro kontrolu zařízení. Kromě toho, že mají dvě servisní menu: lze listovat seznamem uložených alarmů a kontrolovat údržbu.

Katalogový list ZDE


05/2013

Nový ukazatel a indikátor stavů PIXSYS typ STR 550 je panelový ukazatel / indikátor pro zobrazování procesních hodnot s rychlou odezvou. Je vybavena reléovými výstupy pro alarmy, analogovými výstupy pro přenos procesních / žádaných hodnot a programovatelnými digitálními vstupy. K dispozici je ve standardním formátu 96x48mm a může být použit pro horizontální i vertikální montáž. Charakteristickým rysem je intuitivní vícejazyčné rozhraní, podporované grafickým LCD displejem s podsvícením 128x64 pixel, programovatelné pro 7 barev.

Více ZDE


03/2013

Zúčastnili jsme se školení u našeho dodavatele ASCON TECNOLOGIC, kde nám byla představena nová řada PID regulátorů KUBE. Vznikla jako první společný produkt těchto firem. Mezi její hlavní přednosti patří: nové možnosti ladění (autotuning), jednoduchá konfigurace funkce regulátoru kódem, úsporný režim displeje, barevná změna displeje podle stavu regulace (žlutá, zelená a červená) a další. Regulátory budou v prodeji od 05/2013.

Podrobnosti ZDE


02/2013

Nový výklopný kalibrovaný teploměr Ebro TLC 700 pro měření a kontrolu teploty potravin při výrobě, přepravě i skladování. Splňuje požadavky HACCP a EN13485.

Podrobnosti ZDE


02/2013

Firma Pixsys nabízí nový kompaktní PID regulátor DRR450 integrovaný přímo na SSR relé.

Podrobnosti viz. katalogový list ZDE

Vyzkoušejte si funkčnost a uživatelské rozhraní aplikace XWEB 1.8 bez nutnosti půjčování si hardware a nastavování. Stačí jen přejít na stránku s demo verzí a můžete okamžitě začít zkoušet různé funkce a možnosti.

Výrobci a značky
Akceptujeme
Visa
MasterCard
PaySec
Tabulky náhrad
Partnerské stránky