Akceptujeme

Visa MasterCard PaySec

Tabulka náhradVýrobci
Výrobci
Partnerské stránky
 

AZ4 Logitron EBRO Měření teploty
Top Termostat CZ Dixell CZ

Logitron najdete i na Facebooku:

Nabízíme 1641 produktů
Poslední aktualizace 19.10.2021 v 16:30

Novinky

 

10/2019 Rozšiřujeme nabídku o superkapacitor pro zálohování krokových expanzních ventilů a jejich regulátorů. Zálohovací modul Dixell XEC při výpadku umožňuje uzavřít EEV, aby nedocházelo k nechtěným stavům, kdy elektronický expanzní ventil zůstává otevřen.


5/2019 Zařazujeme do naší nabídky odolné záznamníky ebro EBI 12, která nahrazuje předchozí řadu ebro EBI 10 a EBI 100. Nová řada záznamníků byla vyvinuta za účelem vylepšení provozních vlastností těchto odolných datalogerů a rozšíření možností při výběru vhodného záznamníku. Nově jsou k dispozici verze umožňující měření elektrické vodivosti mycí vody nebo verze pro připojení výměnných externích teplotních sond. Samozřejmostí je měření a záznam teplot, relativní vlhkosti, tlaku, tak jako u předchozích modelů odolných záznamníků. K dispozici jsou také výhodné sety záznamníků a příslušenství, sestavené podle způsobu využití.

 

11/2018 ebro - výrobce měřicí techniky vydal nové katalogy, které je možno stáhnout i z našich stránek. K dispozici je nový Katalog měřicí techniky a Katalog profesionálních záznamníků.


10/2018 Pro regulaci různých průběžných pekařských pecí, chladících tunelů, etiketovacích a balících strojů nabízíme regulátory Ascon Tecnologic Kube řady 7. Tyto regulátory kromě přesné regulace teploty nabízejí možnost řízení rychlosti dopravníkového pásu pro posun nebo otáčení produktů. K dispozici je několik různě vybavených variant v různých provedeních: KR7, KM7, KX7 a verzi na DIN lištu KRD7

Ascon Tecnologic KR7


8/2018 Ebro - výrobce kalibrovaných měřicích přístrojů, začal nabízet kombinovaný vpichový a infračervený teploměr, vhodný zejména pro potravinářský průmysl. Jedná se o náhradu již staršího modelu TLC 730 modelem TLC 750. Ebro TLC 750 nabízí vyšší přesnost, podsvětlený displej a další vylepšení.

Ebro TLC 750


5/2018 Od této chvíle začínáme nabízet možnost připojit k monitorovacím systémům Dixell Xweb evo i zařízení jiných výrobců. Nabízíme možnost naprogramování knihovny potřebné pro překlad komunikace po Modbus sběrnici. Díky tomu je možné do dohledového a monitorovacího systému Dixell Xweb doplnit Vaši stávající technologii, která doposud nemohla být vzdáleně monitorována a řízena.

Bližší informace Vám sdělí Ing. Mihulka na tel: 296 150 065

dixell xweb - modbus rozšíření


3/2018 Rozšiřujeme nabídku servisního vybavení pro naše zákazníky z oboru servisu chlazení. Nově nabízíme plnící rozvaděč pro servis chladících okruhů s elektronickými tlakoměry.

Vybírat můžete zde

Plnící soustava


2/2018 Rozšiřujeme nabídku převodníků signálů z teplotních čidel na normalizovaný lineární proudový signál 4...20mA o převodník Ascon Tecnologic ATT1. Tyto převodníky jsou nezbytností např. při potřebě vedení informace o teplotě na větší vzdálenosti, nebo v provozech s velkým elektromagnetickým rušením. Převodník je možné instalovat do hlavic teplotních jímek DIN/B. Nastavit převodník je možné pomocí mobilního telefonu s NFC (RFid) nebo pomocí programátoru Ascon Tecnologic AFC1.

Ascon Tecnologic ATT1


1/2018 Nově nabízíme záznamníky teploty a relativní vlhkosti vzduchu značky Switrace. Tyto dataloggery, jež jsou vyráběny ve Švýcarsku, nabízejí nekompromisní kvalitu, za velice nízkou a konkurenceschopnou cenu. Jejich použití je přitom tak jednoduché: stačí vložit do USB portu počítače a sami vygenerují PDF se záznamy a grafem zaznamenaných teplot, případně vlhkosti. Samozřejmostí je i verze splňující FDA 21 CFR part 11.

Vybírat můžete zde

Produal


1/2018 Od nového roku jsme se stali distributory finského výrobce automatizační techniky a TZB staveb, společnosti ProdualVěříme, že si jejich výrobky oblíbíte pro jejich kvalitu a výhodnou cenu. Neváhejte nás kontaktovat...

Produal


12/2017 Nově začínáme nabízet inteligentní průmyslové regulátory Pixsys ATR244 které vynikají množstvím nadstandardních funkcí a vlastností, které je řadí mezi špičku. Jmenovat lze například vysoce přesný 16bitový převodník na analogovém univerzálním vstupu, množství podporovaných funkcí včetně logiky řízení servopohonů a v neposlední řadě také rychlé a efektivní programování pomocí chytrého mobilního telefonu a NFC.

Pixsys ATR244


11/2017 Čerstvě zařazujeme do nabídky panelové termostaty firmy Ascon Tecnologic pro chladící zařízení.

Model Ascon Tecnologic E30 je vyjímečný svou nízkou zástavbovou hloubkou, jen 34mm.

Model Ascon Tecnologic E33 zaujme možností nastavení regulace s neutrální zónou s oddělenými žádanými hodnotami pro chlazení a topení.

Tecnologic E30


9/2017 Nabízíme anemometr - přístroj pro měření rychlosti proudění vzduchu a objemového průtoku. Umožňuje měřit objemový průtok několika anemostatů pro účely regulace. Nezbytnost při regulaci a uvádění vzduchotechniky do provozu.

Podrobnosti naleznete ZDE

testo 410i

7/2017 Nabízíme záznamník teploty určený pro zástavbu do nákladních a dodávkových automobilů přepravujících zboží, u kterého je zapotřebí kontrolovat a případně dokládat přepravní teplotu. Typicky to jsou potraviny, léčiva, teplotně senzitivní materiály, živá zvířata, květiny atp.

Podrobnosti naleznete ZDE


6/2017 Rozšiřujeme nabídku záznamníků teploty o miniaturní levný datalogger teploty pro kontrolu přepravního řetězce. Záznamník velikosti kreditní karty a ceny několika málo stokorun Vám umožní kontrolovat teplotně citlivé zboží po celou dobu přepravy. Pro stažení dat ze záznamníku Vám stačí chytrý mobilní telefon s technologií NFC.

Podrobnosti naleznete ZDE

chladírenská automatická váha

5/2017 Do našeho sortimentu jsme zahrnuli a naskladnili váhu na chladivo, vybavenou elmag. ventilem a dálkovým ovládáním. Tato váha umožňuje automaticky plnit chladírenské okruhy přesným množstvím chladiva. Podrobnosti naleznete ZDE

chladírenská automatická váha

4/2017 Nabízíme specifické vybavení do chladících a mrazících prostor, jako je úsporné LED osvětlení, pracující i při -30°C nebo alarmový box pro nahlášení osoby uvězněné v chlazených / mrazících prostorech. Vybírat můžete v TÉTO kategorii

Alarm box pro hlášení uvězněné osoby

3/2017 Rozšiřujeme nabídku regulátorů určených pro řízení chillerů a tepelných čerpadel s jedním až dvěma kompresory. Tyto pokročilé regulátory, vhodné pro výrobce tepelných čerpadel a chillerů, umožňují komplexní řízení celých chladírenských okruhů, včetně navázaných komponent jako jsou ventilátory, čerpadla, ventily atd. Celý sortiment těchto regulátorů najdete ZDE

Řízení a regulace tepelných čerpadel a chillerů

2/2017 Zařazujeme do naší nabídky jednu z nejlevnějších termokamer na našem trhu Ebro TIC 100. I přes její nízkou cenu překvapí svými technickými parametry, robustností a použitelností. Bližší informace o termokameře naleznete ZDE

Termokamera Ebro TIC 100

2/2017 V současné době dochází k útlumu dodávek regulátorů Ascon Tecnologic řady TLK31, TLK32, TLK35, TLK38, TLK39, TLK41, TLK42, TLK48 a TLK49. Tyto starší řady regulátorů jsou nahrazeny novou řadou KUBE, která nabízí nové technologie, menší rozměry, novou funkcionalitu a odráží požadavky zákazníků na tyto oblíbené průmyslové regulátory. Dobrou zprávou určitě je zachování původní nebo i nižší cenové hladiny oproti původním řadám TLK.

Ascon Tecnologic Kube serie

1/2017 Zařazujeme do nabídky další z řady přístrojů Selpro VTS pro regulaci otáček třífázových ventilátorů kondenzátorů, čerpadel nebo jiných motorů. Nyní je nabízíme ve výkonovém rozsahu do 12kVA. V přímém srovnání s frekvenčními měniči nabízejí rychlejší a jednodušší zástavbu, vyšší krytí (IP55) a v neposlední řadě také významně nižší cenu.

Vybírat můžete ZDE

3F regulátory otáček ventilátorů

12/2016 Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků, šťastný Nový rok a mnoho úspěchů v nadcházejícím roce 2017.

 

 

Tým společnosti Logitron s.r.o.

vánoce

10/2016 Zařazujeme do sortimentu nový tester kvality fritovacího oleje, ebro FOM 330.

Tento přístroj je předurčen pro použití kontrolními orgány státní potravinářské, hygienické a veterinární správy, stejně jako společnostmi nabízejícími rychlé občerstvení, kterým záleží na kvalitě jejích produktů a zdraví jejích zákazníků.

Tento tester kvality fritovacího oleje je vyráběn ve dvou variantách: jednotlačítkové pro opravdu snadnou a rychlou obsluhu a čtyřtlačítkové pro plnou kontrolu nad výsledky měření. 

 

 

ebro FOM 330

8/2016 Nepřehlédněte naši akční nabídku regulátoru chladících zařízení se třemi výstupními relé, Dixell XR50CX, za extrémně nízkou cenu jen 790,-Kč bez DPH.

Regulátor naleznete ZDE

 

Dixell XR50CX

8/2016 Začínáme oficiálně nabízet modernizované monitorovací systémy řady Dixell XWEB EVO. Tyto nové systémy nabízejí zcela přepracované uživatelské rozhraní, které minimalizuje potřebu využívání technologie Java a maximalizuje intuitivnost a snadnost použití. Námi dodávané monitorovací systémy jsou plně lokalizované do českého jazyka.

Vybírat můžete ZDE

 

Rozhraní Dixell XWEB EVO

8/2016 Pro zákazníky, kteří hledají řešení současného záznamu průběhů teploty a relativní vzdušné vlhkosti, nově nabízíme dataloggery ebro EBI 300 TH a ebro EBI 310 TH. Tyto záznamníky se od sebe odlišují použitou technologií a tím pádem i výslednou přesností měření. Nezanedbatelnou výhodou těchto dataloggerů je možnost výměny externí sondy a bohaté možnosti výběru externích sond a příslušenství. 

ebro EBI 300 TH naleznete ZDE

ebro EBI 310 TH naleznete ZDE

 


6/2016 Rozšiřujeme náš sortiment o frekvenční měniče firmy Control Techniques, která patří do koncernu Emerson. Jednoznačnou výhodou těchto frekvenčních měničů je, kromě atraktivní ceny, přímá možnost využití interního PID regulátoru pro jednoduché aplikace řízení otáček ventilátorů, čerpadel a kompresorů bez nutnosti použití dalšího regulátoru.

Vybírat můžete ZDE

 


5/2016 Nově zařazujeme do nabídky produkty pro monitorování koncentrace CO2 v kancelářích, učebnách, fitness centrech a dalších prostorech.

Vybírat můžete ZDE

 


4/2016 Rozšiřujeme nabídku o další tlaková čidla v měřících rozsazích vhodných pro chladírenské okruhy, zpracování plastů a další průmyslová odvětví. Vybírat můžete z několika desítek typů, s normalizovanými výstupními signály 0-10V, 4-20mA nebo 0-5V.

Vybírat můžete ZDE

 


3/2016 Zařazujeme do nabídky nový regulátor chladících zařízení ve formátu Wing (185 x 38 mm) s novým designem. Jeho předností je 6 konfigurovatelných výstupů, bílý elegantní displej a sanitovatelný čelní panel se Soft-touch klávesnicí.

Podrobnosti o regulátoru nalezneze ZDE

 


2/2016 Nabídka chladírenských regulátorů Dixell řady Prime CH se neustále rozšiřuje. Kromě již zmíněných modelů XR20CH a XR60CH jsme naskladnili i modely XR30CH a XR70CH. Tyto modely jsou dostupné s různými barvami displejů, aby pokryly různé designové nároky výrobců chladících zařízení.

 

 


1/2016 Výrazně rozšiřujeme naši nabídku průmyslových bezdotykových IR snímačů teploty (pyrometrů).

Celou naši nabídku pyrometrů naleznete ZDE

 


12/2015 Nově nabízíme vysoce přesný vícekanálový laboratorní záznamník teplot Ebro EBI 40. Je dostupný ve dvou variantách: pro 6 a 12 teplotních čidel TcK se SMP konektorem.

Podrobnosti o záznamnících Ebro EBI 40 jsou ZDE

 


11/2015 Rozšiřujeme naši nabídku o měřící transformátory s integrovaným převodníkem na normovaný analogový signál (0...10V, 4...20mA) nebo na RS485

Podrobnosti o těchto převodnících jsou ZDE

 


10/2015 Nově jsme do nabídky zařadili převodníky teploty a analogových napěťových signálů na normovaný proudový signál 4...20mA. Tyto převodníky jsou vyjímečné svou přesností až 1µA. Nabízíme varianty určené pro montáž do DIN/B hlavic teplotních jímek nebo na DIN lištu.

 

Podrobnosti o těchto převodnících najdete ZDE

 


9/2015 Rozšiřujeme naši nabídku o novou řadu ručních elektronických refraktometrů, určených pro laboratoře a jiná měřící stanoviště průmyslových podniků. Tato řada obsahuje 24 přístrojů pro měření nejrůznějších veličin.

 

Celá nabídka refraktometrů je ZDE

 


05/2015 Nové modely regulátorů Dixell jsou již v prodeji. Konkrétně se jedná o modely Dixell XR20CH, XR60CH.

 

Podrobnosti o Dixell XR20CH ZDE

Podrobnosti o Dixell XR60CH ZDE


3/2015 dodavatel Dixell nově nabízí teplotní sondy produktu NTC/PT1000. Sondy teploty produktu NGPOP a PMGPOP umožňují simulovat a zobrazovat teplotu zboží a řídit teplotní alarmy v závislosti na teplotě blízké výrobku, nikolivv závislosti na teplotě okolního vzduchu. Díky magnetu, jsou tyto sondy jsou zvláště vhodné pro použití nakovové police nebo stěny.

Podrobnosti ZDE

 

01/2015 nabízíme nově detektory úniku chladiva MURCO. Detektory slouží ke zjišťování úniku chladiva dle nařízení EU č. 517/2014 o F-plynech. Systém může fungovat samostatně (výstupem z detektoru je kontakt a nebo analogový signál) a nebo lze detektor přímo připojit do monitorovacího systému Dixell - XWEB.

 

 

 

 
04/2014 ke stažení nový katalog měřící techniky -EBRO-

06/2013 Nová generace elektronických regulátorů pro jednoduché kondenzační jednotky XC10CX a XC30CX.
Mohou přímo ovládat kompresor a až dva ventilátory (XC30CX).
Je možné ovládat teplotu / tlak ze sacího a výtlačného potrubí
pomocí dvou konfigurovatelných analogových vstupů (tlakové
sondy nebo vstupu pro NTC sondu. Digitální vstupy jsou používány
pro kontrolu zařízení. Kromě toho, že mají dvě servisní menu:
lze listovat seznamem uložených alarmů a kontrolovat údržbu. 

Katalogový list ZDE


 


05/2013 Nový ukazatel a indikátor stavů PIXSYS typ STR 550
STR550 je panelový ukazatel / indikátor pro zobrazování procesních hodnot s rychlou odezvou. Je vybavena reléovými
výstupy pro alarmy, analogovými výstupy pro přenos procesních / žádaných hodnot a programovatelnými digitálními
vstupy. K dispozici je ve standardním formátu 96x48mm a může být použit pro horizontální i vertikální montáž.
Charakteristickým rysem je intuitivní vícejazyčné rozhraní, podporované grafickým LCD displejem s podsvícením
128x64 pixel,programovatelné pro 7 barev.

 

Více ZDE03/2013 Zúčastnili jsme se školení u našeho dodavatele ASCON TECNOLOGIC, kde nám byla představena nová řada
PID regulátorů KUBE. Vznikla jako první společný produkt těchto firem. Mezi její hlavní přednosti patří: nové možnosti
ladění (autotuning), jednoduchá konfigurace funkce regulátoru kódem, úsporný režim displeje, barevná změna displeje
podle stavu regulace (žlutá, zelená a červená) a další. Regulátory budou v prodeji od 05/2013.

 

Podrobnosti ZDE

 

03/2013 v nabídce nový jednoduchý termostat pro aplikace topení a chlazení s dotykovým ovládáním Tecnologic Z31.

 

Podrobnosti ZDE

 

02/2013 Nový výklopný kalibrovaný teploměr Ebro TLC 700 pro měření a kontrolu teploty potravin při výrobě, přepravě i skladování.
Splňuje požadavky HACCP a EN13485.

 

Podrobnosti ZDE

 

02/2013 firma Pixsys nabízí nový kompaktní PID regulátor DRR450 integrovaný přímo na SSR relé.

 

Podrobnosti viz. katalogový list ZDE

 

01/2013 k prodeji nový plastový kryt pro zvýšení krytí čelního panelu PA/CX. Vhodný pro všechny přístroje s čelním panelem 32x74mm.